slide1
slide2
slide3
slide4
slide5

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

POSCO–PWPC sp. z o.o. - Centrum Serwisowe Blach w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem jest pierwszym w Europie centrum serwisowym stali założonym przez POSCO. Naszym celem jest dostarczanie najlepszej jakości produktów oraz świadczenie najlepszych usług klientom z różnych branży przemysłu (AGD i RTV, przemysł motoryzacyjny i budowlany) w środkowo-wschodniej Europie. POSCO-PWPC jest przedsiębiorstwem przyjaznym środowisku, dążącym do rozwoju oraz sukcesu swojego i swoich klientów. Główną zasadą POSCO - firmy o globalnym zasięgu, produkującej najlepszej na świecie jakości stal - jest dbanie o klienta oraz profesjonalny sposób zarządzania.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Zadania:

  • Przygotowanie raportów i analiz
  • Realizacja zadań sprzedażowych
  • Posprzedażowa obsługa klienta : realizacja zamówień, kontrola płatności, kontrola limitów kredytowych
  • Prace administracyjno-biurowe Działu Sprzedaży

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Rozbudowany pakiet socjalny (opieka medyczna, Multisport, bony na święta, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udział w eventach pracowniczych oraz projektach CSR

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

"Administratorem danych jest POSCO-PWPC Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupicach Podgórnych (55-040 Kobierzyce), ul. Innowacyjna 6. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej). Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji".