slide1
slide2
slide3
slide4
slide5

PRACOWNIK TECHNICZNY/DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU

POSCO–PWPC sp. z o.o. - Centrum Serwisowe Blach w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem, jest pierwszym w Europie centrum serwisowym stali założonym przez POSCO. Naszym celem jest dostarczanie najlepszej jakości produktów oraz świadczenie najlepszych usług klientom z różnych branży przemysłu (AGD i RTV, przemysł motoryzacyjny i budowlany) w środkowo-wschodniej Europie. POSCO-PWPC jest przedsiębiorstwem przyjaznym środowisku, dążącym do rozwoju oraz sukcesu swojego i swoich klientów. Główną zasadą POSCO - firmy o globalnym zasięgu, repliki zegarków produkującej najlepszej na świecie jakości stal - jest dbanie o klienta oraz profesjonalny sposób zarządzania.

 

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

 

PRACOWNIK TECHNICZNY/DZIAŁ UTRZYMANIA RUCHU

 

 

 

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

 •   Utrzymanie maszyn w ciągłej sprawności ruchowej i technicznej
 •   Bieżące usuwanie awarii, planowane naprawy i remonty maszyn
 •   Konserwacje urządzeń pomocniczych oraz infrastruktury

 

Wymagamy:

 • Pełnego zaangażowania
 • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale technicznym

Oferujemy:

 •   Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stałe godziny pracy
 •   Dofinansowanie do wyżywienia
 •   Dofinansowanie do programu Multisport
 •   Dofinansowanie do wypoczynku
 •   Bony świąteczne oraz dodatki okolicznościowe
 •   Szkolenia stanowiskowe podnoszące kwalifikacje ( suwnice, wózki widłowe, sterowniki   PLC)

 

 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

 

"Administratorem danych jest POSCO-PWPC Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupicach Podgórnych (55-040 Kobierzyce), ul. Innowacyjna 6. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej). Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji".